Історія Фірми


ТОВ «Пропан-сервіс» засноване у 2002 р. у м. Києві та працює практично у всіх сферах використання скрапленого газу.
Внутрішній ринок скрапленого газу в Україні швидко розвивається. Споживання пропан-бутану як моторного палива стає все більш популярним. Причиною цього є численні переваги скрапленого газу порівняно з бензином та дизельним паливом: нижча ціна, високе октанове число, збільшення терміну служби двигуна, екологічність тощо.
Враховуючи вищеперелічене, дедалі більше водіїв переобладнують свої автомобілі на використання газового палива, що, у свою чергу, призводить до розвитку ринку скрапленого газу в Україні.
Розширюючи мережу АГЗП ТОВ «Пропан-сервіс», прагне підвищення рівня сервісу обслуговування покупців у 2006р., випустило в обіг талони на скраплений газ «Пропан», які успішно функціонують у мережі власних АГЗП і на автогазозаправних пунктах партнерів.
Для безперебійної доставки скрапленого газу на АГЗП ТОВ «Пропан-сервіс» має власний автотранспорт, що включає 15 транспортних одиниць від 14м3 до 48м3, обладнаних системою дозованої видачі СВГ. При цьому планується додаткове розширення автомобільного парку підприємства. Надання транспортних послуг за умов нестачі сучасних газовозів – одне з найважливіших напрямів розвитку підприємства. Для цього є всі передумови — наявність магістральних і міських газовозів, а також ліцензій на надання транспортних послуг, у т.ч. міжнародної.
Враховуючи все вищевикладене, а також успішний досвід роботи ТОВ «Пропан-сервіс», компанія планує розширення переліку напрямків діяльності, пов’язаних з використанням скрапленого газу, а також підвищення їх ефективності.
Одним із напрямів діяльності компанії є реалізація газового обладнання для зберігання та транспортування скрапленого газу. ТОВ «Пропан-сервіс» — офіційний представник в Україні АТ «Східно-чеський завод газового обладнання» та щорічно представляє його продукцію на Міжнародних спеціалізованих виставках «Нафта та Газ», «ІнтерНафтаГаз» та «Світ скраплених та стислих газів», що проходять в м .Києві. На одній із даних виставок ємнісне обладнання компанії VPS a.s. для транспортування скрапленого газу було визнано найкращим.
ТОВ «Пропан-сервіс» має ексклюзивне право на реалізацію автоцистерн VPS для транспортування СВГ в Україні. У лінійці газовозів VPS (об’ємом від 13 до 50 м3) представлені кращі технологічні рішення, з використанням нержавіючої сталі та алюмінію, що забезпечує найбільш оптимальне співвідношення ваги газу, що перевозиться, до власної ваги ємності.
ТОВ «Пропан-сервіс» спільно з «VPS a.s.» (Чехія) створили економічно вигідну модель знімної конструкції «Міського» газовозу на шасі FORD або МАЗ з використанням ємності об’ємом 21-22 м3 та встановленням технологічного обладнання для дозованої видачі газу. У 2011р. отримано технічні умови на виробництво даних газовозів, за цей період на сервісному центрі компанії їх було зібрано понад 5 одиниць.
ТОВ «Пропан-сервіс» прагне максимально освоїти всі сфери застосування скрапленого газу та використання супутніх пропан-бутану послуг. Враховуючи зростаючий власний парк газовозів, а також стрімкий розвиток ринку скрапленого газу в Україні, ТОВ «Пропан-сервіс» у 2008р. відкрив Офіційний Спеціалізований центр з гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування газового обладнання, а також технічний огляд АЦСГ, їхнє дообладнання системами дозованої видачі газу. Цей центр створено спільно з компанією VPS a.s. (Республіка Чехія) – АТ «Східно-чеський завод газового обладнання» та виконує всі види робіт з обслуговування та ремонту автоцистерн для перевезення СВГ, деякі з них є ексклюзивними. Наразі на базі відкритого сервісного пункту завершуються роботи зі створення повноцінного логістичного центру скрапленого газу. Підставою для цього є суттєві передумови: розташування на жвавій трасі Київ-Одеса за 25 км від Києва, сусідство з ГНС (газонаповнювальна станція). Розпочато будівництво миття для довгомірних автомобілів. На території даного логістичного центру розташовано АГЗП, на якому здійснюється оптово-роздрібний продаж скрапленого газу.
ТОВ «Пропан-сервіс», крім перерахованих видів діяльності, активно розвиває напрям будівництва систем автономного газопостачання. Дані системи мають значні переваги щодо інших систем газопостачання та опалення, а саме: економічність, автономність (незалежність від магістрального трубопроводу), простота обслуговування, комфортність та екологічність.
В умовах поступового підвищення цін на природний газ використання скрапленого газу як альтернативного джерела енергії ставає з кожним роком все більш і більш актуальним, що додатково підкреслює перспективність напряму будівництва систем автономного газопостачання.
ТОВ «Пропан-сервіс» на початку 2011р. відкрило перший в Україні, унікальний у своєму роді Інтернет-магазин газового обладнання. Мета даного проекту – створення зручного у використанні інструменту для реалізації широкого спектру газового обладнання, що поєднує продукцію провідних виробників, для максимально повного задоволення споживчого попиту у всіх сферах застосування скрапленого газу.
Перспективність скрапленого газу як альтернативного палива порівняно з бензином, зростання внутрішнього ринку його реалізації та багаторічний досвід роботи ТОВ «Пропан-сервіс» дають вагомі підстави для подальшого успішного розвитку компанії.
З повагою,
Директор ТОВ «Пропан-сервіс»
Олександр Залюбовський