Роздріб


ТОВ «Пропан-сервіс» реалізує скраплений газ в мережі власних автогазозаправних пунктів.
Реалізація товару здійснюється за готівковий та безготівковий розрахунок: відомість на відпуск скрапленого газу.
Звертайтеся за тел. (044) 541-11-20.
Мережа АГЗП:
Київська обл., смт. Калинівка, вул.Залізнична, 168
Хмельницька обл.., м. Ізяслав, вул. Лесі Українки, 34
м. Умань, вул. Михайлівська, 126

Безготівковий розрахунок (відомість на відпуск скрапленого газу)
Скраплений газ в мережі АГЗП ТОВ «Пропан-сервіс» та мережі наших партнерів Ви можете придбати використовуючи як готівкову, так і безготівкову форму розрахунку. Для попереднього оформлення договору купівлі-продажу необхідні наступні документи:
— свідоцтво про державну реєстрацію суб`єкта підприємницької діяльності;
— свідоцтво платника ПДВ;
— реквізити підприємства ( код ЄДРПОУ, р/р, банк, МФО).
Для заправки транспорту підприємства по даній системі безготівкового розрахунку необхідно укласти договір та надати довіреності на водіїв, які мають право на заправку пропан-бутаном транспорту на основі відомостей.
Система надання знижок індивідуальна для кожного підприємства, а також залежить від АГЗП, на якій проводиться відпуск скрапленого газу.
АГЗП на підприємстві
АГЗП на підприємстві ТОВ «Пропан-сервіс» пропонує встановити на території Вашого підприємства пункт для заправки автомобілів скрапленим газом на вигідних для Вас умовах.
Розміщення АГЗП безпосередньо на підприємстві дозволить купувати газ по спеціальним цінам та скоротить час простою Вашого автотранспорту.
Мати АГЗП «під рукою» — це зручно та вигідно, що значно спростить логістику і зекономить гроші на паливо.
Власникам АЗС
ТОВ «Пропан-сервіс» пропонує власникам АЗС співпрацю, основною ідеєю якої є створення мережі газових заправок в обласних та районних центрах. Кількість АГЗП в складі кожної межені не менше 5 одиниць. Додатково для кожної газової мережі передбачено створення єдиного Логістичного та сервісного центра з наступними функціями:
— прийом замовлення на поставку скрапленого газу, в тому числі роздрібна і оптова реалізація, заправка СВГ систем автономного газопостачання;
— логістика поставок та доставка пропан-бутану (формування оптимальних маршрутів);
— сервісне обслуговування АГЗП;
— проектування та установка систем автономного газопостачання;
— підготовка персоналу для роботи в регіоні.
ТОВ «Пропан-сервіс» пропонує наступні варіанти комплектації газових модулів в залежності від місця розташування та площі ділянки:
1. Окреме розміщення АГЗП в межі міста передбачає проектування з використанням 2-х ємностей 9м3 або 1-ї ємності 20 м3(підземне розміщення), необхідність в електроенергії 10кВт/г:
• Площа ділянки 0,1 – 0,15 га – дві колонки під навісом, операторна-магазин;
• Площа ділянки 0,1 – 0,15 га – дві колонки під навісом, мийка для автомобілів, в приміщенні операторної розміщується магазин;
2. Розміщення АГЗП на території АЗС передбачає проектування з використанням 2-х ємностей 5м3 або 1-ї ємності 10 м3, встановлення однієї газорозподільчої колонки (двохпістолетна), необхідність а електроенергії 10кВт/г.
Перспектива скрапленого газу як альтернативного палива в порівнянні з бензином, зростання внутрішнього ринку його реалізації та багаторічний досвід роботи ТОВ «Пропан-сервіс» дають підстави для подальшого успішного розвитку самої компанії, а також партнерських відносин в усіх сферах використання скрапленого газу.